//
Katalog produktów Katalogi
produktów
ecommerce E-Commerce Kontakt

Metal Work

Logo Fondazione Bonatti 50 anni, 1967 - 2017 Elite logo
50 anni, 1967 - 2017 MW Polska Immagine dell'azienda Immagine dell'azienda

METAL WORK Polska

Firma Metal Work Polska Sp. z o.o. powstała 1 lipca 2001 roku.
Celem naszej firmy jest dostarczanie na polski rynek nowoczesnych technologii Metal Work Pneumatic oraz know-how na najwyższym poziomie w dziedzinie automatyzacji procesów przemysłowych.

Metal Work - jakość z pierwszej ręki

Zapewniamy: najwyższą jakość wyrobów szeroki zakres elementów pneumatyki przemysłowej, krótkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny, doradztwo techniczne pomoc w projektowaniu układów pneumatyki, fachową obsługę, serwis. Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Poznania. Posiadamy również oddziały w Warszawie, Katowicach, Gdyni, Wrocławiu i Kielcach a także sieć dystrybutorów na terenie całej Polski.

Zarys firmy macierzystej

Metal Work jest firmą specjalizującą się w produkcji elementów i urządzeń stosowanych w instalacjach pneumatycznych. Utworzony w 1967 roku we Włoszech, Metal Work rozpoczął działalność jako producent elementów złącznych do pneumatyki. Od tego czasu firma konsekwentnie rozszerzała swój program produkcyjny oraz strukturę stając się jedną z wiodących firm w branży. Fabryka w Concesio, Brescia zatrudnia w tej chwili 400 osób, kolejne 700 pracuje w oddziałach we Włoszech oraz na całym świecie. Produkty Metal Work są rozprowadzane przez 46 filii we Włoszech i za granicą. Zapewnia to pełną obsługę klienta zarówno "przed jak i po" sprzedaży. Najwyższa jakość produktów oraz sprawność organizacji są podstawą silnej pozycji Metal Work na rynku międzynarodowym. W 1992 roku Metal Work uzyskał Certyfikat dla Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. W roku 2000 Certyfikat dla Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 a 2007 Certyfikat Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy OHSAS 18001. Wszystkie Certyfikaty zostały zatwierdzone przez niemiecką organizację Dekra, akredytowaną przez TGA. Jakość produktów oraz efektywność struktur sprzedaży stanowią o silnej pozycji Metal Work, umożliwiając spełnienie wszystkich potencjalnych potrzeb w dziedzinie systemów pneumatycznych i automatyzacji procesów przemysłowych.